Ułatwienia dostępu

Ogłoszenia parafialne 8 VIII 2021 r

Parafia Nawiedzenia NMP w Strzałkowie

  1. XIX Niedziela Zwykła, dziękuję za obecność modlitwę i świadectwo wiary; 
  2. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Wniebowzięcia NMP; poświęcenie ziół i kwiatów na każdej Mszy św. poniedziałek święto św. Teresy Benedykty od krzyża, wtorek wspomnienie św. Wawrzyńca, środa św. Klary, sobota św. Maksymiliana Marii Kolbego;
  3. W tym tyg. Podpisałem umowę z Marszałkiem województwa łódzkiego na dotację, która pomoże przygotować dokumentację dot. Renowację fresków; Przy tej okazji dziękuję p. Annie Milczanowskiej za pomoc i ogromną życzliwość. 
  4. Pielgrzymka radomszczańska. (szczegóły); w tym tyg. W Orzechowie 12 sierpnia w porze obiadowej zatrzyma się pielgrzymka łowicka;
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Orzechówka za tydzień proszę o przygotowanie świątyni mieszkańców Orzechówka; 
  6. Szymon Bartnik zam Strzałków, Kornelia Tranzewicz zam. Złoczew zap. II
  7. W minionym tygodniu zmarła: Jadwiga Nowicka;
  8. Tygodnik katolicki Niedziela;
  9. Za wszystkie wyrazy życzliwości, dobra uśmiechu bardzo dziękuję i życzę błogosławionego tygodnia;