Ułatwienia dostępu

Ogłoszenia parafialne 6 XI 2022 r.

  1. XXXII Niedziela Zwykła – dziękuję za Waszą obecność, modlitwę i świadectwo wiary. 
  2. Dziękuję: za troskę o porządek na cmentarzu, segregację śmieci; proszę  o zabieranie zniczy i wkładów w miarę możliwości ze sobą; 
  3. W piątek rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę – Msza za Ojczyznę o godz. 17.00 – następnie ognisko patriotyczne oraz śpiew pieśni patriotycznych i żołnierskich; za tydzień na Mszy św. o godz. 11.30 dzieci z klasy III przedstawia nam pogram patriotyczny. Zapraszam;
  4. Parafia organizuje wyjazd na narty w Zakopanem w drugim tygodniu ferii. Zapraszam do udziału dzieci i młodzież;
  5. Tygodnik katolicki Niedziela;
  6. Sprzątanie kościoła – dziękuję mieszkańcom ul. Siemiradzkiego, zapraszam mieszańców ul. Siemiradzkiego; dziękuje młodzieży z klas VIII oraz ministrantom za pograbienie liści przy kościele; p. Domagale za kwiaty do kościoła; 
  7. Zapowiedzi: Michał Więcek par tut. oraz Aleksandra Wojewoda par. Kleszczów; 
  8. Za wszystkie wyrazy życzliwości, dobra uśmiechu bardzo dziękuję i życzę błogosławionego tygodnia;