Ułatwienia dostępu

Ogłoszenia parafialne 2 lipca 2023 r.

  1. XIII Niedziela Zwykła;– dziękuję za udział w dzisiejszej liturgii, za modlitwę i świadectwo wiary; 
  2. Jutro wyjazd dla dzieci i młodzieży na kolonie letnie do Zakopanego;
  3. Dziękuję za wykonanie prac w kościele oraz wielką pomoc: Panom: Krzysztofowi Widawskiemu, Tadeuszowi Olejnikowskiemu, Piotrowi Pawlikowi, Krzysztofowi Dziadkiewiczowi, Markowi Makowskiemu, Tomaszowi Derwiszowi, Jackowi Matrasowi, Sławomirowi Gawlikowi, Tomaszowi Więckowi, Michałowi Więckowi, Adamowi Szczepańskiemu, Waldemarowi Ojrzyńskiemu, Szymonowi Matusiakowi, Piotrowi Tyczyńskiemu, Wiesławowi Ledwanowi, Leonardowi Purgałowi; prace przy zabezpieczeniu podłogi, rozbiórce ołtarza, ustawieniu rusztowań;
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Reymonta, a w sobotę proszę o przygotowanie świątyni mieszkańców ul. Kolumba;
  5. Tygodnik katolicki Niedziela;
  6. W minionym tygodniu do wieczności odszedł:
  7. Za wszystkie wyrazy życzliwości, dobra uśmiechu bardzo dziękuję i życzę błogosławionego tygodnia;