Ułatwienia dostępu

Ogłoszenia parafialne 27 VIII 2023 r.

 1. XXI Niedziela Zwykła; – dziękuję za udział w dzisiejszej liturgii, za modlitwę i świadectwo wiary; 
 2. Za tydzień w niedzielę na Mszę św. o 16.00 zapraszam dzieci i młodzież  z racji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego – poświęcenie tornistrów (możliwość skorzystania z sakramentu pokuty od 15.30); o 11.30 Msza św. Dożynkowa – serdecznie zapraszam; o 9.30 zmiana tajemnic różańcowych; 
 3. We wtorek zapraszam na 18.00 Radę Parafialna na spotkanie na plebanii;
 4. Pierwszy piątek miesiąca spowiedź od 16.30, I sobota miesiąca różaniec o 16.30;
 5. Prace w kościele postępują – dziękuję za wszelka pomoc przy ogrodzeniu – ogrom pracy i wielka moja wdzięczność: Tadeusz Olejnikowski, Zdzisław Rak, Zdzisław Grabowski, Łukasz Proszowski, Jerzy Więcek, Krzysztof Poteralski, Zbigniew Dłubakowski, Zbigniew Hofman, Tadeusz Łatacz, Dariusz Nowicki, Andrzej Pisarek, Jacek Matras, Jacek Wojciechowski, Mirek Daniel Adrian Łazik, Włodzimierz Flasza; 
 6. Dziękuję za wsparcie ofiarami „ wkładu własnego” realizowanej inwestycji z MKiDN oraz zakupu wełny skalnej na docieplenie sklepienia; 
 7. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Konopnickiej, a w sobotę proszę o przygotowanie świątyni mieszkańców ul. Konopnickiej.
 8. Tygodnik katolicki Niedziela;
 9. Zapowiedzi: 
 10. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: Tomasz Strękowski, Mirosław Ozimiński;
 11. Za wszystkie wyrazy życzliwości, dobra uśmiechu bardzo dziękuję i życzę błogosławionego tygodnia;