Ułatwienia dostępu

Ogłoszenia parafialne 26 V 2024 r.

  1. Uroczystość Trójcy Przenajświętszej; Dziękuję za obecność modlitwę i świadectwo wiary; Dzień Mamy – dziękujemy Bogu za dar i serca naszych kochanych Matek;
  2. Rozpoczynamy Biały tydzień dla dzieci komunijnych poniedziałek, wtorek, środa o 17.00; czwartek 9.30, piątek 18.00; za tydzień rocznica dzieci klas IV; 
  3. Czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa – popularnie nazywana Bożym Ciałem – Msza św. z procesją do czterech ołtarzy o 9.30 – zapraszam asystę, LSO, dzieci komunijne i rocznicowe, KŻR; KGW, Straże – do wzięcia udziału w manifestacji naszej wiary; proszę o udekorowanie ołtarzy: I ul. Moniuszki; II OSP Strzałków; III ul. Krasickiego, Krótka Korczaka; IV mieszkańcy Orzechówka;
  4. W piątek Uroczystość odpustowa w naszej Parafii Święto Nawiedzenia NMP – Msze św. o godz. 8.00  i 18.00 z procesją – zapraszam asystę (na tej Mszy św. zakończenie Białego Tygodni dla dzieci komunijnych);
  5. W sobotę Uroczystości Powiatowe Starzy Pożarnej – poświęcenie remizy zapraszam na Mszę św. o 12.00; oraz Dzień Dziecka;
  6. Dziękuje Annie Krzysztofowi Marcinowi Krysiak, Adrianowi Krzos za wykonanie mebli w zakrystii – zostały zakończone prace; dziękuję pp. Łazikom za ławki do kościoła – Krzysztofowi Widawskiemu za płytę; 
  7. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: 
  8. Tygodnik katolicki Niedziela;
  9.  Za wszystkie wyrazy życzliwości, dobra uśmiechu bardzo dziękuję i życzę błogosławionego tygodnia;