Ułatwienia dostępu

Ogłoszenia parafialne 25 OO 2024 r.

  1. II Niedziela Wielkiego Postu – dziękuję za udział w dzisiejszej liturgii, za modlitwę i świadectwo wiary;
  2. Nabożeństwo Drogi krzyżowej o 16.30 oraz 18.00 dla pracujących; Gorzkie Żale w niedziele po Mszy św. o godz. 8.00;
  3. Na Niedzielę Palmową przewidziany jest konkurs palm oraz uroczysta procesja;
  4. Przed nami I piątek miesiąca spowiedź od 16.00; I sobota miesiąca zmiana tajemnic różańcowych Męskiej Róży św. Józefa, pozostałe Róże po Mszy św. o godz. 9.30 w niedzielę;
  5. Serdeczne podziękowania: Waldkowi Bartodziejowi, Łukaszowi Proszowskiemu, Tadeuszowi łataczowi, Dzidkowi Rakowi, Andrzejowi Pisarkowi, Jurkowi Więckowi, Zbyszkowi Dłubakowskiemu, Zbyszkowi Hofmanowi, Andrzejowi Rozpędkowi, Jackowi Matrasowi, Jackowi Wojciechowskiemu, Tomkowi Derwiszowi, Pawłowi Kłodosowi, za pomoc w pracach przy kościele, a największe wyrazy wdzięczności za wielki  trud Markowi Makowskiemu, Tadeuszowi Olejnikowskiemu i Jackowi Margasowi za cały poświęcony czas i wysiłek jaki włożyli w nasze działania; Artur Kornacki za troske o  elektrykę na zewnątrz i wewnątrz; Andrzejowi Czarczykowi za wymiane rynien w domu parafialnym i naprawę dachu;
  6. Dziękuję mieszkańcom ul. Siemiradzkiego za posprzątanie kościoła- następuje zmiana w kwestii sprzątania kościoła; RP podjęła decyzję o rezygnacji z kolejki ulicami i miejscowościami; Sprzątanie kościoła będzie spoczywać na jednej Pani, która podejmie się tego zadania;
  7. Zapowiedzi: Magdalena Bracka i Paweł Stańdo zap. II;
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Teresę Dawid;
  9. Tygodnik katolicki Niedziela;
  10. Za wszystkie wyrazy życzliwości, dobra uśmiechu bardzo dziękuję i życzę błogosławionego tygodnia;