Ułatwienia dostępu

Ogłoszenia parafialne 2 VI 2024 r.

  1. IX Niedziela Zwykła; Dziękuję za obecność modlitwę i świadectwo wiary; modlimy się dzisiaj za dzieci z naszej Parafii – z racji wczorajszego Święta – przy wyjściu z kościoła dla dzieci miły upominek ; za który dziękuje Wojtkowi Młynarczykowi;
  2. Zmiana tajemnic różańcowych o 9.30;
  3. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała – procesja oraz tradycyjne poświęcenie wianków;
  4. Dziękuję za udział w Uroczystości odpustowej oraz Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa; dziękuję asyście, LSO, dzieciom komunijnym i rocznicowym, KŻR; KGW, Strażom – mieszkańcom ul. Moniuszki; OSP Strzałków; ul. Krasickiego, Krótka Korczaka; mieszkańcy Orzechówka; Arkowi Domagale za kwiaty; Adrianowi i Danielowi p. Tadeuszowi za pomoc;
  5. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: 
  6. Tygodnik katolicki Niedziela;
  7.  Za wszystkie wyrazy życzliwości, dobra uśmiechu bardzo dziękuję i życzę błogosławionego tygodnia;