Ułatwienia dostępu

Ogłoszenia parafialne 2 kwietnia 2023 r.

 1. Niedziela Palmowa; Dziękuję za obecność modlitwę i świadectwo wiary; Dzisiaj procesję Niedzieli Palmowej rozpoczynamy na grobli o godz. 11.15
 2. Rozpoczynamy Wielki Tydzień – czas bardzo ważny dla każdego człowieka wierzącego – wchodzimy w czas przeżywania Misterium Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Pana Jezusa; możliwość spowiedzi do środy włącznie po Mszy św. o godz. 17.30
 3. W Wielki Czwartek – Liturgia Mszy Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00 – po Mszy św. przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Ciemnicy; 
 4. Wielki Piątek – o godz. 9.00 Droga krzyżowa w Orzechówku; Godzina Miłosierdzia z Koronką o godz. 15.00, Liturgia Wielkiego Piątku o godz. 18.00 z przeniesieniem Najświętszego Sakramentu do Grobu Pańskiego; w tym dniu obowiązuje nas post ścisły;
 5. W Wielką Sobotę możliwość Adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 8.00 – 20.00; w tym dniu będzie miała miejsce zwyczajowa święconka – błogosławieństwo pokarmów na stół wielkanocny. O godz. 12.00 dla motocyklistów i wszystkich sympatyków;
 6. Msza Święta Rezurekcyjna o godz. 6.00; 
 7. Dziękuję za udział w rekolekcjach wielkopostnych oraz drodze krzyżowej ulicami naszej miejscowości; naszej straży za życzliwość i zabezpieczenie trasy przejścia;
 8. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Łowicza w środę lub czwartek proszę o przygotowanie świątyni mieszkańców Łowicza;
 9. Dziękuję za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego
 10. Paschaliki w cenie 10 zł.
 11. W minionym tygodniu do wieczności odszedł; 
 12. Tygodnik katolicki Niedziela;
 13. Za wszystkie wyrazy życzliwości, dobra uśmiechu bardzo dziękuję i życzę błogosławionego tygodnia;