Ułatwienia dostępu

Ogłoszenia parafialne 1 V 2022 r.

  1. 3 Niedziela Wielkanocna – dziękuję za Waszą obecność i świadectwo wiary. 
  2. Rozpoczęliśmy miesiąc maj – czas kiedy szczególnie czcimy NMP; nabożeństwo w niedziele po Mszy św. o godz. 8.00 w tygodniu po Mszy św. o godz. 17.00; zachęcam do modlitwy litanią loretańską przy krzyżach i kapliczkach;
  3. Wyrażam wdzięczność p. Sylwii Brackiej za pomoc i wsparcie, jakie otrzymaliśmy w postaci wyposażenia kuchni w domu parafialnym – pp. Łazikom za wykonanie mebli kuchennych do salki – p. P. Pawlikowi za prace przy schodach wymianę drzwi, p. Wojciechowskiemu za instalacje hydrauliczne;
  4. Dziękuje za posprzątanie kościoła – za tydzień proszę mieszkańców ul. Kopernika parzyste;
  5. Zapowiedzi: Michael Tkacz Monika Derwisz; 
  6. Tygodnik katolicki Niedziela;
  7. Za wszystkie wyrazy życzliwości, dobra uśmiechu bardzo dziękuję i życzę błogosławionego tygodnia;