Ułatwienia dostępu

Diecezjalny Kurs Lektorski 2021 r.

Króluj nam Chryste!

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w kilku parafiach naszej archidiecezji odbył się już kurs lektorski dla ministrantów, którzy pragnęli poszerzyć grono lektorów. Ponieważ wciąż pojawiają się kandydaci chętni do posługi lektora, dlatego organizujemy Diecezjalny Kurs Lektorski on-line. Spotkania odbędą się za pomocą Skeyp-a, pierwsze 23 stycznia (sobota) 2021 r. Link do spotkań jak i szczegółowy plan kursu wyślemy do osób zainteresowanych na podany wcześniej mail. Kandydaci do posługi lektora powinni zgłosić się wypełniając: formularz zgłoszenia lub wysłać maila na lso@archiczest.pl podając następujące dane: imię i nazwisko; adres e-mail; parafia i data urodzenia. W kursie mogą brać udział ministranci od 6 klasy szkoły podstawowej i starsi.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 21 stycznia br.

Tekst i foto za: lso.archiczest.pl