Ułatwienia dostępu

Zmartwychwstał Pan, Alleluja.

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, chciałbym złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia. W tym roku najstosowniejsze wydaje się być, życzenie dobrego zdrowia, jednak wszystkie nasze zamierzenia, plany – jeśli nie zostaną naznaczone Bożym Błogosławieństwem, mogą okazać się bardzo ulotne.

Dlatego niech Chrystus, który pokonuje szatana, grzech i śmierć, zamieszka w naszych domach sercach i pomaga przezwyciężać czas próby i niepokoju. Obdarza szczęściem i radością w czasie i wyzwaniach przed którymi wszyscy stajemy;

Maryja, która patronuje naszej Wspólnocie, niech otacza płaszczem macierzyńskiej opieki.

Ostatni rok jest wyjątkowy dla nas wszystkich pod wieloma względami; doświadczyliśmy wielu ograniczeń związanych z pandemią, nie dotyczą one tylko życia społecznego, ale również religijnego i duchowego. Dlatego tym bardziej pragnę wyrazić w konkretnych działaniach duchowe wsparcie i modlitwę; w każdą środę po Mszy św. wieczornej w Nabożeństwie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, będziemy prosić w naszym kościele w intencji wszystkich Parafian oraz tych, którzy modlą się w naszej świątyni. Ufam i mam nadzieję, że doświadczycie Państwo tego modlitewnego wsparcia.

Od niedzieli miłosierdzia; w naszej świątyni w niedzielę będzie sprawowana dodatkowa Eucharystia o godz. 16.00 – z myślą o osobach pracujących i tych, którzy niedzielny poranek po całym tygodniu obowiązków przeznaczają na odpoczynek  

Planów w naszej Wspólnocie jest wiele – wszystkie uzależnione są od rozwoju i sytuacji nie tylko w Polsce, ale również na Świecie. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się je realizować; 

Zapraszam do odwiedzin parafialnej strony internetowej: www.strzalkow.pl , na której znajdziecie Państwo informacje dotyczące tego, co dzieje się w naszej Wspólnocie. Chciałbym, aby Parafia Nawiedzenia NMP w Strzałkowie stała się dla Was miejscem spotkania z Bogiem Żywym i Prawdziwym, który bezwarunkowo kocha i wspiera człowieka. Miejscem przytulnym,  naznaczonym życzliwością oraz troską o każdego człowieka.

 

Z najlepszymi życzeniami 

na Święta Wielkanocne 2021 roku
Pamięcią w modlitwie
ks. Mariusz Jędrzejczyk