Ułatwienia dostępu

Ogłoszenia parafialne 5 XI 2023 r.

  1. XXXI Niedziela Zwykła; – dziękuję za udział w dzisiejszej liturgii, za modlitwę i świadectwo wiary; 
  2. W najbliższą sobotę 11 listopada Święto Odzyskania Niepodległości – o 16.30 Różaniec za Ojczyznę – Msza św. – ognisko Patriotyczne; zapraszam Panów, którzy służyli pomocą przy wszystkich pracach po uroczystościach w kościele do KGW Orzechówek;
  3. Cmentarz – przypominam i proszę w miarę możliwości zabieranie plastików i innych śmieci ze sobą; dziękuję mieszkańcom Orzechówka za namiot podczas Mszy św. na cmentarzu; ofiary z Mszy św. na cmentarzu na wywóz kontenerów; Ministranci dziękują również za wsparcie ich pomysłu życzliwością i ofiarami; Młodzież przygotowująca się do Bierzmowania zapraszam w sobotę od godz. 9.00 – do pograbienia liści przy kościele;
  4. Dziękuję za ofiary na rzecz remontów; Mamy obecnie wszystkie dzieła rozliczone – ofiary, które są składane od tej pory przeznaczane będą na renowacje ołtarza;
  5. Dziękuję mieszkańcom Kopernika za posprzątanie kościoła; W sobotę proszę o przygotowanie świątyni mieszkańców ul. Krasickiego;
  6. Dziękuję p. Krzysztofowi Krysiakowi, Marcinowi i Adrianowi za piękny tymczasowy ołtarz
  7. Tygodnik katolicki Niedziela;
  8. Zapowiedzi: 
  9. Za wszystkie wyrazy życzliwości, dobra uśmiechu bardzo dziękuję i życzę błogosławionego tygodnia;