Ułatwienia dostępu

Ogłoszenia parafialne 4 VI2023 r.

  1. Uroczystość Trójcy Przenajświętszej;– dziękuję za udział w dzisiejszej liturgii, za modlitwę i świadectwo wiary; 
  2. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 17.00;
  3. Dziękuję za udział w Uroczystościach odpustowych – dzieciom, młodzieży, wszystkim dorosłym – wprowadziliśmy relikwie św. Jana Pawła II;
  4. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa – popularnie nazywana Bożym Ciałem – Msza św. z procesją do czterech ołtarzy o 11.30 – zapraszam asystę, LSO, dzieci komunijne i rocznicowe, KŻR; KGW, Straże – do wzięcia udziału w manifestacji naszej wiary; proszę o udekorowanie ołtarzy: I ul. Reymonta; II ul. Reymonta i domy za cmentarzem; III OSP Strzałków; IV mieszkańcy ul. Siemiradzkiego i Słonecznej oraz Bajkowizny;
  5. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych: p. Andrzejowi Cichońskiemu i Piotrowi Pawlikowi, Zbigniewowi Hofmanowi;  Zdzisławowi Rakowi, Czesławowi Głowackiemu; wyrazy wielkiej wdzięczności Pp. Markowi i Czesławowi Makowskim i p. Renacie Makowskiej za uporządkowanie remontowanego pomieszczenia, Jackowi Wojciechowskiemu za prace w domu parafialnym;
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Reymonta, a w sobotę proszę o przygotowanie świątyni mieszkańców ul. Reymonta;
  7. Wpłynęła ofiara do P. Tadeusza od mieszkańców. 
  8. Dzisiaj puszka na rzecz organizowanego dnia dziecka i festynu parafialnego – początek spotkania o godz. 15.00 – przy ul. Kopernika – serdecznie zapraszam w imieniu Gminy Radomsko i p. Wójta Romana Radczyca, OSP Strzałków oraz Parafii; 
  9. Tygodnik katolicki Niedziela;
  10. Za wszystkie wyrazy życzliwości, dobra uśmiechu bardzo dziękuję i życzę błogosławionego tygodnia;