Ułatwienia dostępu

Ogłoszenia parafialne 30 IV 2023 r.

 1. IV Niedziela Wielkanocna– dziękuję za udział w dzisiejszej liturgii, za modlitwę i świadectwo wiary;
 2. Rozpoczynamy miesiąc maj, który jako katolicy poświęcamy BM; zapraszam na nabożeństwa majowe w tygodniu po Mszy św. o godz. 17.00; w niedziele po Mszy św. o godz. 8.00; zachęcam również do śpiewu litanii loretańskiej przy przydrożnych krzyżach i kapliczkach;
 3. W środę Uroczystość NMP Królowej Polski Msze św. o godz. 8.00, 9.30 i 11.30; w czwartek wspomnienie św. Floriana – patrona strażaków – Msza św. w intencji Straży z Orzechowa oraz Strzałkowa w najbliższą niedzielę o 11.30;
 4. Rozpoczęliśmy prace związane z powrotem posadzki do naszego kościoła; dziękuję wszystkim, którzy wspierają te działania swoją pracą oraz ofiarą; Przywieziony został kamień dziękuję P. Krysiakom oraz P. Olejnikowskim za pomoc w transporcie. P. Łazikom za dyspozycyjność i p. Jackowi Margasowi za czuwanie i ogrom wkładanej pracy;
 5. Proszę o dokonywanie wpłat na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej;
 6. Jest jeszcze kilak miejsc na kolonie w Zakopanem; 
 7. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Broniewskiego w sobotę proszę o przygotowanie świątyni mieszkańców ul. Broniewskiego;
 8. Zapowiedzi: Zuzanna Siarka i Piotr Słomian; Karolina Dębska i Michał Hnatczuk zap. II;
 9. W minionym tygodniu do wieczności odszedł Józef Krysiak; 
 10. Tygodnik katolicki Niedziela;
 11. Za wszystkie wyrazy życzliwości, dobra uśmiechu bardzo dziękuję i życzę błogosławionego tygodnia;