Ułatwienia dostępu

Ogłoszenia parafialne 25 VI 2023 r.

  1. XII Niedziela Zwykła;– dziękuję za udział w dzisiejszej liturgii, za modlitwę i świadectwo wiary; 
  2. Zapraszam na różaniec w sobotę I sobota miesiąca – za tydzień na Mszy św o 9.30 zmiana tajemnic różańcowych;
  3. W tym tygodniu podpisana została umowa z MKiDN, przygotowujemy się do rozpoczęcia prac z freskami; otrzymaliśmy również pozytywną decyzję na prace z ołtarzem – w tym tygodniu zostanie zdemontowany i przewieziony do Krakowa;
  4. Dziękuję za wykonanie prac przy domu parafialnym, zabudowa całej konstrukcji – p. Zbigniewowi i Łukaszowi Hofmanom, Andrzejowi Czarczykowi, Michałowi Ulaszewskiemu, Pawłowi Woźnickiemu, Michałowi Życińskiemu; p. Łazikom za materiał i wykonanie szkieletu bramy oraz meble do łazienki w domu parafialnym – p. Stanisławowi Gładyszowi za lustro;
  5. W sobotę festyn w Orzechówku od godz. 16.00;
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Reymonta, a w sobotę proszę o przygotowanie świątyni mieszkańców ul. Reymonta;
  7. Tygodnik katolicki Niedziela;
  8. W minionym tygodniu do wieczności odszedł Włodzimierz Ambrozik;
  9. Za wszystkie wyrazy życzliwości, dobra uśmiechu bardzo dziękuję i życzę błogosławionego tygodnia;