Ułatwienia dostępu

Ogłoszenia parafialne 24 XII 2023 r.

  1. IV Niedziela Adwentu; Wigilia Narodzenia Pańskiego– dziękuję za udział w dzisiejszej liturgii, za modlitwę i świadectwo wiary; jestem po Mszach świętych do dyspozycji w konfesjonale;
  2. Dzisiaj Wigilia Narodzenia Pańskiego – tradycją są spotkania przy wigilijnym stole – pamiętajmy o zwyczaju: wspólnej modlitwy, odczytaniu fragmentu Pisma Świętego, opłatku, śpiewaniu kolęd; w tym dniu nie ma Mszy św. o 16.00 – natomiast Pasterka o 22.00;
  3. Jutro i II dzień świąteczny nie ma Mszy św. o godz. 16.00;
  4. wizyta duszpasterska zwana kolęda od godz. 8.00;
  5. Dziękuję mieszkańcom ul. Ks. Korala za posprzątanie kościoła i zapraszam za tydzień.
  6. Dziękuję za zaangażowanie w pomoc przy dekoracji świątecznej p. Katarzynie Margas, Waldemarowi Bartodziejowi, Markowi Siemińskiemu, Maciejowi i Marzenie Jackiewicz, Iwonie Jędrzejczyk, Annie Piotrowi Tyczyńskim, Wieśkowi Ledwanowi, A. D. M. Łazikom, Arturowi Kornackiemu – oraz Agacie Pawlik;
  7. Tygodnik katolicki Niedziela;
  8. Za wszystkie wyrazy życzliwości, dobra uśmiechu bardzo dziękuję i życzę błogosławionego tygodnia;