Ułatwienia dostępu

Ogłoszenia parafialne 24 IX 2023 r.

  1. XXV Niedziela Zwykła; – dziękuję za udział w dzisiejszej liturgii, za modlitwę i świadectwo wiary; 
  2. Za tydzień rozpoczniemy miesiąc październik, który jest miesiącem Różańca świętego – wyjątkowo zmiana tajemnic po Mszy św. o godz. 8.00 – ponieważ po tej Eucharystii będzie nabożeństwo różańcowe; zapraszam Panów do utworzenia męskiej Róży Różańca św. 
  3. W poniedziałek zapraszam rodziców dzieci klas III, we wtorek klas VI, VII i VIII;
  4. W czwartek w Parafii św Lamberta o godz. 9.00 Msza św. w intencji chorych i starszych – w tym dniu będzie miała miejsce peregrynacja relikwii Rodziny Ulmów; o 15.00 Droga Krzyżowa, o 18.00 Msza św. w intencji  Rodzin, 20.00 Różaniec zachęcam do wzięcia udziału;
  5. Dziękuję za wsparcie ofiarami „ wkładu własnego” realizowanej inwestycji z MKiDN oraz zakupu wełny skalnej na docieplenie sklepienia – do zrealizowania zamierzeń brakuje nam jeszcze około 15 k;
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Kopernika parzyste, a w sobotę proszę o przygotowanie świątyni mieszkańców ul. Kopernika parzyste.
  7. Tygodnik katolicki Niedziela;
  8. Zapowiedzi: 
  9. Za wszystkie wyrazy życzliwości, dobra uśmiechu bardzo dziękuję i życzę błogosławionego tygodnia;