Ułatwienia dostępu

Ogłoszenia parafialne 19 VI 2022 r.

  1. XII Niedziela Zwykła – dziękuję za Waszą obecność, modlitwę i świadectwo wiary.
  2. Dziękuję za udział w Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa; dziękuję za udekorowanie trasy przejścia procesji, za udekorowanie ołtarzy mieszkańcom: ul. Konopnickiej, Kolumba Grzebienia i naszej Straży p. Mirosławowi Łazikowi wraz z synami za pomoc w ustawieniu i demontowaniu ołtarzy; dziękuję wszystkim którzy wzięli  udział w asyście;
  3. W Czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – zakończenie  oktawy Bożego Ciała – poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci zapraszam na godz. 17.00; W najbliższy piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w tym dniu imieniny p. Jana naszego organisty zapraszam na Msze św. w Jego intencji na 17.30;
  4. W najbliższa sobotę wyjazd na kolonie letnie do Władysławowa;
  5. W połowie października planowana jest pielgrzymka do Ziemi Świętej, osoby które decydują się na wyjazd proszę o wpłatę zaliczki;
  6. Cegiełki na instalację ogrzewania podłogowego; dziękuję za wsparcie wszystkim, którzy włączają się w to dzieło. W minionym tygodniu wpłynęło 3200 zł; 
  7. Dziękuje za posprzątanie kościoła –mieszkańcom ul. Krasickiego; za tydzień mieszkańcy ul. Krasickiego;
  8. Tygodnik katolicki Niedziela;
  9. W minionym tygodniu zmarł:;
  10. Za wszystkie wyrazy życzliwości, dobra uśmiechu bardzo dziękuję i życzę błogosławionego tygodnia;