Ułatwienia dostępu

Ogłoszenia parafialne 19 III 2022 r.

  1. IV Niedziela Wielkiego Postu – dziękuję za obecność, modlitwę i świadectwo wiary; 
  2. Jutro Uroczystość św. Józefa – najserdeczniejsze życzenia wszystkim Stolarzom z naszej Parafii oraz tym, którzy są związani z branżą stolarską – msza św. o Boże bł. jutro o godz. 17.00; serdecznie zapraszam;
  3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16.30 oraz 18.00; Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00; po Drodze krzyżowej o godz. 18.00 – spotkanie młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania VI, VII i VIII klasy;
  4. W niedzielę palmową – odbędzie się procesja z palmami, zachęcam do wykonania palm KGW, mieszkańców danych ulic, miejscowości, dzieci ze SP, młodzież – konkurs na najpiękniejszą oraz najdłuższa palmę;
  5. Kolonie letnie dla dzieci i młodzieży 03 – 12 lipca w Zakopanem; 
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Orzechowa w sobotę proszę o przygotowanie świątyni mieszkańców Orzechowa; 
  7. W minionym tygodniu zmarła: 
  8. Tygodnik katolicki Niedziela;
  9. Za wszystkie wyrazy życzliwości, dobra uśmiechu bardzo dziękuję i życzę błogosławionego tygodnia;