Ogłoszenia parafialne 19 grudnia 2021 r.

1. IV Niedziela Adwentu; dziękuję za obecność modlitwę i świadectwo wiary; Rozpoczęliśmy nasze adwentowe rekolekcje – witam ks. Andrzeja Kuliberdę. (program);
  2. Przed nami Święta Narodzenia Pańskiego – w Wigilię Pasterka o 22.00; Msze św. o godz. 8.00, 9.30 i 11.30 – Nie ma Mszy św. o godz. 16.00; natomiast w niedzielę św. Rodziny – porządek niedzielny; na Mszy św. o 11.30 w tym dniu zapraszam tych, którzy zawarli zw. małżeński w 2021 roku.
  3. Zbiórka żywności dla rodzin potrzebujących;
  4. Zapraszam dzieci i młodzież na roraty w czwartek na 16.30; Msze św. roratnie codziennie po rekolekcjach o 7.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Reymonta w czwartek proszę o przygotowanie świątyni mieszkańców ul. Reymonta;
  6. Rozliczona została finansowo inwestycja fotowoltaiki dla kościoła to w sumie 43000 zł – dziękuję za ofiary złożone na ten cel; podczas zebrania Rady Parafialnej ustaliliśmy, że w przyszłym roku pragniemy zamontować ogrzewanie w naszym kościele – wszelkie ofiary składane z ulic, jak również indywidualne ofiary na kościół, będą przeznaczane na ten cel.
  7. Wspomnienia liturgiczne:
  8. Ostatnie świece Caritas do nabycia w zakrystii;
  9. W minionym tygodniu do wieczności odeszła
  10. Tygodnik katolicki Niedziela;
  11. Za wszystkie wyrazy życzliwości, dobra uśmiechu bardzo dziękuję i życzę błogosławionego tygodnia;