Ułatwienia dostępu

Ogłoszenia parafialne 17 IV 2022 r.

  1. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – dziękuję za Waszą obecność i życzę Błogosławionych Świąt. 
  2. Dziękuję Straży ze Strzałkowa oraz Orzechowa za wartę przy Grobie Pańskim, dziękuję LSO za asystę – dziękuję p. Janowi oraz Leszkowi za ogromną pomoc wsparcie i ubogacenie liturgii; KŻR, wszystkim dbającym o przebieg procesji i liturgii;
  3. Dziękuję za udział w procesji Niedzieli Palmowej oraz za wykonanie palm: Scholi Strzałka, KGW Orzechówek, mieszkańcom ul. Konopnickiej pp. Dłubakowskim oraz P. Pawłowi Łobodzie, KŻR św. Weroniki, SP Orzechów, p. Ulaszewskiej, p. Jędrzejczyk; naszej straży za życzliwość i zabezpieczenie trasy przejścia i pomysłową palmę; p. Stawińskiemu za ubogacenie trasy przejazdu i przejścia procesji – wyjątkowym pojazdem;
  4. Dziękuję za udział w Triduum paschalnym;
  5. Dziękuje za posprzątanie kościoła – za tydzień proszę mieszkańców ul. Kopernika nieparzyste;
  6. Dziękuję pp. Krysiakom za przygotowanie nowego stojaka pod paschał; p. Marcinowi Krysiakowi za projekt i wykonanie i czuwanie. By ten piękny stojak był na czas;
  7. Dziękuję P. Agacie Pawlik za dekoracje świąteczna kościoła, za pomoc w dekoracji Pawłowi Ślęzakowi, Danielowi i Adrianowi Łazikom, p. Skupińskim; p. Iwonie Jędrzejczyk i Annie Kubicz za troskę o ołtarze; 
  8. Zapowiedzi: Łukasz Salayka i Marta Łęcka
  9. Tygodnik katolicki Niedziela;
  10. Za wszystkie wyrazy życzliwości, dobra uśmiechu bardzo dziękuję i życzę błogosławionego tygodnia;