Ułatwienia dostępu

Ogłoszenia parafialne 12 VI 2022 r.

Parafia Nawiedzenia NMP w Strzałkowie

  1. Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – dziękuję za Waszą obecność, modlitwę i świadectwo wiary.
  2. Przed nami Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa; Boże Ciało; procesja ulicami Strzałkowa; proszę o udekorowanie I ołtarza przez mieszkańców ul. Konopnickiej, II ul. Kolumba, III OSP Strzałków; IV na placu kościoła mieszkańcy Grzebienia; Msza św. z Procesją o 11.30, zapraszam asystę, Druhny i Druhów Strażaków, dzieci Komunijne oraz rocznicowe, KŻR, ministrantów; wszystkich pragnących wziąć udział w tym wyjątkowym nabożeństwie;
  3. Dziękuję za udział w Festynie parafialnym: Chciałbym podziękować wszystkim, bez których to spotkanie nie doszłoby do skutku; jestem bardzo wdzięczny: firmie Dobosz, p. Łukaszowi Jaskorzynskiemu, Cafe del Corso w Częstochowie, firmie Korner i p.Krzysztofowi Widawskiemu, firmie Maspex i p. Andrzejowi Iwanczykowi, p. Wójtowi Romanowi Radczycowi, p. Sylwii Brackiej i wszystkim Paniom dbającym o animacje, p. Jolancie Dziadkiewicz, p. Adamczyk, KGW Orzechowek oraz KGW Strzałków za przepyszne smakołyki, p. Pawłowi Broniszewskiemu, firmie Agro Masz, naszej nieocenionej Straży OSP STRZAŁKÓW, scholi Strzałka oraz wszystkim, którzy chcieli wziąć udział w naszym spotkaniu;
  4. W połowie października planowana jest pielgrzymka do Ziemi Świętej;
  5. Nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. o godz. 17.00;
  6. Cegiełki na instalację ogrzewania podłogowego; dziękuję za wsparcie wszystkim, którzy włączają się w to dzieło. W minionym tygodniu wpłynęło 3700 zł; Zakupione już zostały wylewki na posadzkę oraz styrodur;
  7. Dziękuje za posprzątanie kościoła –mieszkańcom ul. Krasickiego; za tydzień mieszkańcy ul. Krasickiego;
  8. Tygodnik katolicki Niedziela;
  9. W minionym tygodniu zmarł: Karol Majchrzak;
  10. Za wszystkie wyrazy życzliwości, dobra uśmiechu bardzo dziękuję i życzę błogosławionego tygodnia;