Ułatwienia dostępu

Ogłoszenia parafialne 11 VI 2023 r.

  1. X Niedziela Zwykła;– dziękuję za udział w dzisiejszej liturgii, za modlitwę i świadectwo wiary; 
  2. W czwartek zakończenie Oktawy BC i poświęcenie wianków; W piątek Uroczystość NSPJ;
  3. Dziękuję za udział w Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa – dziękuję za przygotowanie ołtarzy: mieszkańcom ul Reymonta, domów za cmentarzem, ul. Siemiradzkiego, Słonecznej, Bajkowizny, p. Dłubakowskiemu, p. Hofmanowi, p. Łazikom; – wszystkim, którzy dekorowali trasę przejścia procesji; dziękuję asyście, LSO, dzieciom komunijnym, KŻR; KGW, Strażom;
  4. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu festynu: KGW Strzałków (1145) i Orzechówek (2100) – dziękuje Łukaszowi Jaskorzyńskiemu, Cafe del Corso, firmie Maspex, Szwadronowi Radomsko, OSP Strzałków, firmie Korner, Wojciechowi Młynarczykowi – Parafianom (puszka 1000 zł);
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Reymonta, a w sobotę proszę o przygotowanie świątyni mieszkańców ul. Reymonta;
  6. Tygodnik katolicki Niedziela;
  7. Zapowiedzi: Damian Cudak oraz Ewelina Jędrzejczyk zap. I;
  8. Za wszystkie wyrazy życzliwości, dobra uśmiechu bardzo dziękuję i życzę błogosławionego tygodnia;