Ogłoszenia 31 I 2021r.

Ogłoszenia parafialne 4 NIEDZIELA ZWYKŁA

W tym tygodniu wspominamy świętych: Błażeja biskupa, Agatę dziewicę i męczennicę, Pawła Mika i Towarzyszów.

We wtorek 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego zwane popularnie Świętem Matki Boskiej Gromnicznej. Msze św. o godzinie 7.00 i 17.30

W czwartek – pierwszy czwartek miesiąca, pamiętajmy o modlitwie o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

W piątek Pierwszy Piątek Miesiąca, spowiedź 6.30 i 16.30 przed mszą świętą.

W sobotę nowy proboszcz ks Mariusz Jędrzejczyk odprawi już pierwszą mszę świętą. Jego dalszą posługę w naszej Parafii obejmijmy naszą modlitwą.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, posprzątanie dekoracji Bożonarodzeniowej, dziękuję pani Eli za piękny wystój kościoła, dalej proszę o sprzątanie parafian z ulicy Krasickiego.

Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie, Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.