Archiwum kategorii: Intencje

INTENCJE MSZALNE 20.12.-27.12.2020r.

20.12. – 4 NIEDZIELA ADWENTU

8.00 + Józefa Adamek
9.30 + Emilia Józef Starosteccy
11.30 za Parafian
16.00 msza św. w intencji trzeźwości

PONIEDZIAŁEK 21.12. – Dzień powszedni

17.00 + Krystyna Czepiel – Łobodecka

WTOREK 22.12. – Dzień powszedni

7.00 + Radosław Kalek

ŚRODA 23.12. –  Dzień powszedni

7.00 + Stanisław Kaczkowski

CZWARTEK 24.12.  – WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA

7.00 + Robert Proszowski – od chrześnicy Moniki z mężem i synem
24.00 Pasterka za Parafian

PIĄTEK 25.12.  –  UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

8.00 + Alicja Bartodziej – od córki Grażyny
9.30 + Cecylia Widawska 10r. śm.
11.30 + Julia Sękowska – od córki Teresy i wujka Kazika

SOBOTA 26.12. – ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA

8.00 + Janina Kazimierz Walczak
9.30 + Marek Więcek 8r. śm.
11.30 + Janina Konieczna – od córki Zofii z mężem

 27.12. – ŚWIĘTO ŚW. JANA,  APOSTOŁA

8.00 11r. ur. Kuby i 14r. ur. Leny
9.30 + Otylia Tadeusz Jan Słowińscy Weronika Roman Jan Stanisław Ledwan
11.30 za Parafian

Msza św. zbiorowa w dniu 18.12.2020 roku o godz. 17.00

+ Kazimierz Margas – od Marzeny i Maćka Jackiewiczów

+ Teodozja Marian Rak Kazimiera Cielecka Maria Józef Więcek

+ Zofia Iskrzyńska – od męża Bogumiła z synami

+ Aniela 21r. śm. Bolesław Podolscy

+ Grażyna Wolska – od sąsiadów Brackich

+ Jan Gryglewski

+ Marian Rak – od sąsiadów córki Gosi z ul. Kochanowskiego

+ Joachim Anna Wenanty Bordoniów Mikołaj Koziur

INTENCJE MSZALNE 13.12.-20.12.2020r.

13.12. – 3 NIEDZIELA ADWENTU

8.00 + Jan Ślęzakiewicz 4r. śm. Halina Ślęzakiewicz  
9.30 + Marian Lukas 18r. śm. Anna Antoni Wacław Lukas Wiktoria Feliks Bronisława Marianna Gątkowscy Anna Zenon Mastalarz
11.30 za Parafian

chrzest Tymoteusz Ryszard Cudak

PONIEDZIAŁEK 14.12. – Wspomnienie św. Jana od Krzyża

16.30 + Michał Piszczała – od żony i dzieci
17.00 + Leszek Kubicki

WTOREK 15.12. – Dzień powszedni

7.00 + Witold Adamecki
7.30 + Marianna Wilk – od kuzynki Anny z rodz.

ŚRODA 16.12. –  Dzień powszedni

7.00 + Ryszard Cieślik
7.30 + Elżbieta Sękowska

CZWARTEK 17.12.  – Dzień powszedni

16.30 + Wacława Borycka – od pracowników Sali Bankietowej „Złote Arkady”
17.00 + Krystyna Czepiel – Łobodecka

PIĄTEK 18.12.  –  Dzień powszedni

17.00 msza św. zbiorowa

SOBOTA 19.12. – Dzień powszedni

7.00 + Anna Bracka – od mieszkańców z Łowicza
17.00 + Kazimierz Jaworski

20.12. – 4 NIEDZIELA ADWENTU

8.00 + Józefa Adamek  
9.30 + Emilia Józef Starosteccy
11.30 za Parafian
16.00 msza św. w intencji trzeźwości

INTENCJE MSZALNE 06.12.-13.12.2020r.

06.12. – 2 NIEDZIELA ADWENTU

8.00 + Czesław Andrzej Nowiccy  
9.30 + Tadeusz Szwaja 30r. śm.
11.30 Elżbieta Ściślak 60r. ur. – od córek z rodzinami

Chrzest Barbary

PONIEDZIAŁEK 07.12. – Wspomnienie św. Ambrożego

7.00 + Witold Adamecki – od Ewy i Janusza
17.00 + Bożena Kwiecińska

WTOREK 08.12. – UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

7.00 + Marianna Wilk
17.00 + Zofia Iskrzyńska 2r. śm. – od męża z synami

ŚRODA 09.12. –  Dzień powszedni

7.00 + Ryszard Cieślik
7.30 + Elżbieta Sękowska

CZWARTEK 10.12.  – Dzień powszedni

7.00 + Anna Bracka – od siostrzenicy Grażyny z rodz. i od siostry Zdzisławy
17.00 + Czesław Łoboda

PIĄTEK 11.12.  –  Dzień powszedni

7.00 + Kazimierz Jaworski
7.30 + Radosław Kalek

SOBOTA 12.12. – Dzień powszedni

7.00 + Ryszard Tybel
17.00 + Władysław Teodozja Kazimierz 22r. śm. Maria 17r. śm. Leszek 12r. śm. Hofman

 13.12. – 3 NIEDZIELA ADWENTU

8.00 + Jan Ślęzakiewicz 4r. śm. Halina Ślęzakiewicz  
9.30 + Marian Lukas 18r. śm. Anna Antoni Wacław Lukas Wiktoria Feliks Bronisława Marianna Gątkowscy Anna Zenon Mastalarz
11.30 za Parafian

chrzest Tymoteusza

INTENCJE MSZALNE 22.11.-06.12.2020r.

29.11. – 1 NIEDZIELA ADWENTU

8.00 + Teresa Eugeniusz Andrzej Malinowscy  
9.30 + Cecylia Stefan Wieczorek Zofia Tadeusz Braccy
11.30 za Parafian

PONIEDZIAŁEK 30.11. – ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA

7.00 + Halina Senkowska
16.30 + Mieczysław Krzywda
17.00 + Józef Wieczorek 2r.śm.

WTOREK 01.12. – Dzień powszedni

7.00 + Józef Gawlik 15r. śm. – od syna Sławomira z rodz.
7.30 + Witold Adamecki – od sąsiadów

ŚRODA 02.12. –  Dzień powszedni

7.00 + Maria Wilk
7.30 + Mieczysław Mazur – od córki z rodz.

CZWARTEK 03.12.  – Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego

7.00 + Ryszard Cieślik – od sąsiadów
16.30 + Halina Tadeusz Jacek Bernardyna Sambor
17.00 + Czesław Łoboda

PIĄTEK 04.12.  –  Dzień powszedni

ODPUST PARAFIALNY

PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA

8.00 + Krzysztof Błędniak – od chrześnicy Sylwii z rodz.
16.00 za Parafian

SOBOTA 05.12. – Dzień powszedni

7.00 + Jan Broniszewski – od Zofii i Zbyszka
7.30 + Józef Proszowski – od syna Irka z rodz.

 06.12. – 2 NIEDZIELA ADWENTU

8.00 + Czesław Andrzej Nowiccy  
9.30 + Tadeusz Szwaja 30r. śm.
11.30 Elżbieta Ściślak 60r. ur. – od córek z rodzinami

Chrzest Barbara Małgorzata Gabryś