Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, chciałbym złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia.

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, chciałbym złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia. W tym roku najstosowniejsze wydaje się być, życzenie dobrego zdrowia, jednak wszystkie nasze zamierzenia, plany – jeśli nie zostaną naznaczone Bożym Błogosławieństwem, mogą okazać się bardzo ulotne.

Dlatego niech Chrystus, który pokonuje szatana, grzech i śmierć, zamieszka w naszych domach sercach i pomaga przezwyciężać czas próby i niepokoju. Obdarza szczęściem i radością w czasie i wyzwaniach przed którymi wszyscy stajemy;

Maryja, która patronuje naszej Wspólnocie, niech otacza płaszczem macierzyńskiej opieki.

Zapraszam do odwiedzin parafialnej strony internetowej: www.strzalkow.pl , na której znajdziecie Państwo informacje dotyczące tego, co dzieje się w naszej Wspólnocie. Chciałbym, aby Parafia Nawiedzenia NMP w Strzałkowie stała się dla Was miejscem spotkania z Bogiem Żywym i Prawdziwym, który bezwarunkowo kocha i wspiera człowieka. Miejscem przytulnym, 

naznaczonym życzliwością oraz troską o każdego człowieka.

Z najlepszymi życzeniami 

na Święta Wielkanocne 2022 roku
Pamięcią w modlitwie
ks. Mariusz Jędrzejczyk