INTENCJE MSZALNE 31.05.2020r. – 07.06.2020r.

31.05. – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

8.00 + Janina Feliks Przygodzińscy rocz. śm.
9.30 + Stanisław Gładysz
11.30 za Parafian

PONIEDZIAŁEK  01.06. – ŚWIĘTO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY MATKI KOŚCIOŁA

17.30 + Agnieszka Muszalik – od brata Andrzeja z rodz
18.00 + Józef Wieczorek – od Bożeny

WTOREK 02.06. – Dzień powszedni

7.00 + Stanisław Skupiński
7.30 + Barbara Węgrzyńska

ŚRODA  03.06. –  Wspomnienie świętych Karola Lwangi i Towarzyszy

7.00 + Genowefa Malanda Władysław Sabina Jasińscy – od córki Barbary

+ Henryk Piechorowski

CZWARTEK 04.06. –  ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA

17.30 + Władysław Wawrzyniak – od siostry Zofii z rodz.
18.00 + Stanisław Skupiński – od rodz. Brackich z Posadówki

PIĄTEK 05.06.  –  Wspomnienie św. Bonifacego

PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA

7.00 + Anna Basińska 34r. śm. Wiesława Kubiak 20r. śm. Anna Sobierajska
18.00 + Antoni Radziejewski – od teściowej z rodz.

SOBOTA 06.06. – Dzień powszedni

7.00 + Julianna Józef Tadeusz Szwaja Czesława Helena Sylwan Kwaczała
18.00 18r. ur. Amelii

07.06. – UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

8.00 Imieniny p. Leszka
9.30 + Zofia 20r. śm. Roman Pisarek
11.30 1r. ur. Patryka

ODPUST PARAFIALNY

W dniu 30 maja będziemy przeżywać Odpust Parafialny obchodząc Święto Nawiedzenia NMP.

Msze św. będą o godz. 8.00 i 11.30.

Uroczysta Suma Odpustowa będzie o godz. 11.30 i wystawienie Najświętszego Sakramentu.

Sumę Odpustową poprowadzi i Słowo Boże wygłosi ks. Józef Mazur

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną odpust odbędzie się w gronie parafian.

INTENCJE MSZALNE 24.05.2020r. – 31.05.2020r.

24.05. – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

8.00 + Stanisław Daniela Gładysz
9.30 + Mateusz Wieczorek 6r. śm. – od rodziców i rodzeństwa
11.30 18r. ur. Mateusza

PONIEDZIAŁEK  25.05. – Dzień powszedni

17.30 + Agnieszka Muszalik
18.00 + Alina Adaszek – od Asi i Rafała

Nabożeństwo majowe

WTOREK 26.05. – Wspomnienie św. Filipa Neri

17.30 + Witolda Sikora – od córki Barbary
18.00 + Teresa Kubicka Józefa Adamek

Nabożeństwo majowe

ŚRODA  27.05. –  Dzień powszedni

17.30 + Agnieszka Muszalik
18.00 + Czesław Łoboda w 2r. śm. – od żony i dzieci z rodzinami

Nabożeństwo majowe

CZWARTEK 28.05. –  Dzień powszedni

17.30 + Teodozja Rak Kazimiera Cielecka Marianna Antoni Błędniak
18.00 + Krystyna Czepiel – Łobodecka – od siostry Ireny z rodz.

Nabożeństwo majowe

PIĄTEK 29.05.  –  Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej

17.30 + Leszek Tatara Czesława Zenon Waldemar Wojciech Tatara – od Jarosława
18.00 + Alina Adaszek Czesława Stefan Idziak

Nabożeństwo majowe

SOBOTA 30.05. – Dzień powszedni – ODPUST PARAFIALNY

8.00 + Władysław Teodozja Kazimierz 22r.śm Maria 17r. śm. Leszek 12r. śm. Hofman
11.30 za Parafian

31.05. – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

8.00 + Janina Feliks Przygodzińscy rocz. śm.
9.30 + Stanisław Gładysz
11.30 za Parafian