Archiwum kategorii: Intencje

INTENCJE MSZALNE 27.09.2020r. – 04.10.2020r.

27.09. – 26  NIEDZIELA ZWYKŁA

8.00 + Helena Klekowska 2r. śm. – od córki Bożeny z rodz.
9.30 + Helena Hieronim Jaguś Kazimierz Derwisz
11.30 za  Parafian

PONIEDZIAŁEK 28.09. – Wspomnienie św.  Wacława

17.30 + Bożena Kwiecińska – od męża Adama
18.00 + Alina Adaszek – od koleżanek i kolegów z firmy Meble Olejnikowski

WTOREK 29.09. –  ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIEL I RAFAŁA

7.00 + Jan Jaguś
7.30 + Zofia Mituła

ŚRODA 30.09. –  Wspomnienie św. Hieronima

7.00 + Alicja Bartodziej
7.30 + Halina Senkowska – od mieszkańców z ul. Krasickiego

CZWARTEK 01.10. – Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezusa

17.00 + Krystyna Czepiel – Łobodecka
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 + Krzysztof Zwierzyński – od siostry Anety z rodz.

PIĄTEK 02.10.  –  Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów    

7.00 + Mirosław Łęgowik
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 + Krystyna Dobrydnio

SOBOTA 03.10. – Dzień powszedni

17.00 50r. ślubu Doroty Jana Tyczyńskich
17.30 Nabożeństwo różańcowe
18.00 + Alicja Kaczmarek – od męża Mariana

04.10. – 27  NIEDZIELA ZWYKŁA

8.00 90r. urodzin Łucja Ozimińska
9.30 + Helena Zenon Klekowscy – od wnuczki Agnieszki z rodz.
11.00 Nabożeństwo różańcowe
11.30 za  Parafian

 

INTENCJE MSZALNE   20.09.2020r.  – 27.09.2020r.  

 20.09. – 25  NIEDZIELA ZWYKŁA

8.00 + Krzysztof Popoń – od wnuczki Asi
9.30 + Leon Janina Wolscy Stanisława Wacław Łatacz
11.30 za  Parafian

PONIEDZIAŁEK 21.09. – ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA

17.30 + Tomasz Kowalczyk – od kolegów
18.00 + Czesław Łoboda

WTOREK 22.09. –  Dzień powszedni

7.00 + Mirosław Łęgowik – od Zakładów Mięsnych Bratpol
7.30 + Halina Senkowska

ŚRODA 23.09. –  Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny

7.00 + Maria Wiśniewska – od rodz. Żyłów
7.30 + Jan Jaguś – od chrześniaka Piotra

CZWARTEK 24.09. – Dzień powszedni

17.30 + Jan Wieczorek – od Dariusza  z żoną i dziećmi
18.00 + Krystyna Czepiel-Łobodecka

PIĄTEK 25.09.  –  Dzień powszedni      

7.00 + Zofia Mituła
7.30 + Jan Broniszewski

SOBOTA 26.09. – Dzień powszedni

17.30 + Zofia Józef Gawlik – od syna Sławomira z rodz.
18.00 + Ireneusz Matusiak – od firmy AiKM

27.09. – 26  NIEDZIELA ZWYKŁA

8.00 + Helena Klekowska 2r. śm. – od córki Bożeny z rodz.
9.30 + Helena Hieronim Jaguś Kazimierz Derwisz
11.30 za  Parafian

 

INTENCJE MSZALNE 13.09.2020r. – 20.09.2020r.

13.09. – 24  NIEDZIELA ZWYKŁA

8.00 + Teresa Wacław Leszek Helena Henryk Kubiccy
9.30 + Lucjan Dłubakowski
11.30 za  Parafian

PONIEDZIAŁEK 14.09. – ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO

18.00 + Helena Dawid – od wnuczki Magdaleny z rodz. Elizy i Mirosława z rodziną

+ Czesław Marek 2r. śm. Kaczmarek

WTOREK 15.09. –  Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

7.00 + Mirosław Łęgowik – od Bartosza Dec z rodz.

+ Aurelia Ozga – od wnuczka Cezarego z rodz.

ŚRODA 16.09. –  Wspomnienie świętych Korneliusza

7.00 + Halina Senkowska – od Jana Krystyny Kozerów z rodz.

+ Zofia Mituła – od rodz. Pokorów

CZWARTEK 17.09. – Dzień powszedni

18.00 + Józef Wieczorek – od Agaty z mężem i dziećmi Śliwińskich

+ Genowefa Malanda 1r. śm. – od córki Krystyny z rodz.

PIĄTEK 18.09.  –  ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI

17.00 Msza św. dla dzieci

+ Leszek Tatara – od wujka Jana z rodz.

18.00 Msza św. zbiorowa

SOBOTA 19.09. – Dzień powszedni

18.00 + Alina Adaszek – od Marka i Haliny Kaszuwara

+ Maria Wiśniewska – od rodz. Brodziaków z Cieszyna i Grabarczyków z Będzina

 20.09. – 25  NIEDZIELA ZWYKŁA

8.00 + Krzysztof Popoń – od wnuczki Asi
9.30 + Leon Janina Wolscy Stanisława Wacław Łatacz
11.30 za  Parafian

 

INTENCJE MSZALNE 06.09.2020r. – 13.09.2020r.

06.09. – 23  NIEDZIELA ZWYKŁA

8.00 + Władysław Makowski  19r. śm. – od żony z rodz.
9.30 + Regina Wacław Rybak – od córki Jadwigi z mężem
11.30 za  Parafian – DOŻYNKI 

PONIEDZIAŁEK 07.09. – Dzień powszedni

18.00 + Alina Adaszek – od Anny Grzegorza Pluteckich

+ Jan Wieczorek – od Sławomira Broniszewskiego z żoną i dziećmi

WTOREK 08.09. –  ŚWIĘTO NARODZENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

18.00 + Marian Plutecki

+ Andrzej Stacherczyk – od rodz. Rydzów

ŚRODA 09.09. –  Dzień powszedni

7.00 + Maria Wiśniewska – od Arkadiusza Pierwoch z rodz.

+ Mirosław Łęgowik – od Dominika Łęgowik z rodz.

CZWARTEK 10.09. – Dzień powszedni

17.30 Anna Bracka – od syna Grzegorza z rodz.
18.00 + Józef Wieczorek – od Danusi Pawła Broniszewskich z dziećmi

PIĄTEK 11.09.  –  Dzień powszedni

7.00 + Tadeusz Bartnik – od syna Stanisława z rodz.

+ Aurelia Ozga – od Janusza Jadwigi Prajsów

SOBOTA 12.09. – Dzień powszedni

16.00 Ślub
18.00 + Alina Adaszek – od córki Joanny

+ Halina Senkowska – od wnuczki Karoliny z rodz.

13.09. – 24  NIEDZIELA ZWYKŁA

8.00 + Teresa Wacław Leszek Helena Henryk Kubiccy
9.30 + Lucjan Dłubakowski
11.30 za  Parafian

INTENCJE MSZALNE 31.08.2020r. – 06.09.2020r.

30.08. – 22  NIEDZIELA ZWYKŁA

8.00 + Alina Adaszek 2r. śm. – od Pawła z żoną i dziećmi
9.30 + Daniel Gładysz
11.30 za  Parafian

Chrzest Kacpra

PONIEDZIAŁEK 31.08. – Dzień powszedni

7.00 + Grażyna Nowicka 3r. śm. – od męża
7.30 + Alicja Kaczmarek – od córki Iwony

WTOREK 01.09. –  Dzień powszedni

7.00 + Maria Wiśniewska – od chrześnicy Gabrieli z rodz.
7.30 + Zofia Iskrzyńska 
8.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego

+ Tadeusz Wiśniewski

ŚRODA 02.09. –  Dzień powszedni

7.00 + Mirosław Łęgowik

+ Halina Sambor – od wnuczki Angeliki z Jarosławem i prawnuczką Oliwią

CZWARTEK 03.09. – Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego

18.00 Czesław Łoboda – od kuzynów Stanisława Krystyny Zdzisławy i Małgorzaty

+ Bogdan Starostecki – od teściowej Leokadii

PIĄTEK 04.09.  –  Dzień powszedni

PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA

7.00 + Aurelia Ozga – od wnuczka Kamila z Magdaleną
18.00 + Marianna Pokora

SOBOTA 05.09. – Dzień powszedni

7.00 + Alicja Bartodziej – od wnuczki Katarzyny z mężem i dziećmi

+ Halina Senkowska – od syna Mirosława z żoną

 06.09. – 23  NIEDZIELA ZWYKŁA

8.00 + Władysław Makowski  19r. śm. – od żony z rodz.
9.30 + Regina Wacław Rybak – od córki Jadwigi z mężem
11.30 za  Parafian – DOŻYNKI