Archiwum kategorii: Intencje

INTENCJE MSZALNE 07.06.2020r. – 14.06.2020r.

07.06. – UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

8.00 Imieniny p. Leszka
9.30 + Zofia 20r. śm. Roman Pisarek Daniel Pisarek
11.30 1r. ur. Patryka

PONIEDZIAŁEK  08.06. – Wspomnienie św. Jadwigi Królowej

17.30 + Krzysztof Błędniak – od siostry Ewy z rodz.
18.00 + Alina Adaszek

WTOREK 09.06. – Dzień powszedni

7.00 + Stanisław Skupiński

+ Agnieszka Muszalik – od koleżanek i kolegów męża z pracy

ŚRODA  10.06. –  Dzień powszedni

7.00 + Jadwiga Nowak Zygmunt Genowefa Stefan Szarlej Bronisława Aniela Kupskie

+ Henryk Piechorowski

CZWARTEK 11.06. –  UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

8.00 + Janina Klekowska – od wnuczka Artura z żoną
10.00 za Parafian

PIĄTEK 12.06.  –  Dzień powszedni

17.30 + Helena Klekowska – od Marka i Róży
18.00 20 rocz. ślubu Katarzyny i Pawła

SOBOTA 13.06. – Wspomnienie św. Antoniego z Padwy

7.00 + Antoni Kimel

+ Mirosław Krzywda

14.06. – 11 NIEDZIELA ZWYKŁA

8.00 + Alina Adaszek – od męża
9.30 + Kazimiera Cieślik Bronisława Bronisław Nowiccy
11.30 za Parafian

INTENCJE MSZALNE 31.05.2020r. – 07.06.2020r.

31.05. – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

8.00 + Janina Feliks Przygodzińscy rocz. śm.
9.30 + Stanisław Gładysz
11.30 za Parafian

PONIEDZIAŁEK  01.06. – ŚWIĘTO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY MATKI KOŚCIOŁA

17.30 + Agnieszka Muszalik – od brata Andrzeja z rodz
18.00 + Józef Wieczorek – od Bożeny

WTOREK 02.06. – Dzień powszedni

7.00 + Stanisław Skupiński
7.30 + Barbara Węgrzyńska

ŚRODA  03.06. –  Wspomnienie świętych Karola Lwangi i Towarzyszy

7.00 + Genowefa Malanda Władysław Sabina Jasińscy – od córki Barbary

+ Henryk Piechorowski

CZWARTEK 04.06. –  ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA

17.30 + Władysław Wawrzyniak – od siostry Zofii z rodz.
18.00 + Stanisław Skupiński – od rodz. Brackich z Posadówki

PIĄTEK 05.06.  –  Wspomnienie św. Bonifacego

PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA

7.00 + Anna Basińska 34r. śm. Wiesława Kubiak 20r. śm. Anna Sobierajska
18.00 + Antoni Radziejewski – od teściowej z rodz.

SOBOTA 06.06. – Dzień powszedni

7.00 + Julianna Józef Tadeusz Szwaja Czesława Helena Sylwan Kwaczała
18.00 18r. ur. Amelii

07.06. – UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

8.00 Imieniny p. Leszka
9.30 + Zofia 20r. śm. Roman Pisarek
11.30 1r. ur. Patryka

INTENCJE MSZALNE 24.05.2020r. – 31.05.2020r.

24.05. – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

8.00 + Stanisław Daniela Gładysz
9.30 + Mateusz Wieczorek 6r. śm. – od rodziców i rodzeństwa
11.30 18r. ur. Mateusza

PONIEDZIAŁEK  25.05. – Dzień powszedni

17.30 + Agnieszka Muszalik
18.00 + Alina Adaszek – od Asi i Rafała

Nabożeństwo majowe

WTOREK 26.05. – Wspomnienie św. Filipa Neri

17.30 + Witolda Sikora – od córki Barbary
18.00 + Teresa Kubicka Józefa Adamek

Nabożeństwo majowe

ŚRODA  27.05. –  Dzień powszedni

17.30 + Agnieszka Muszalik
18.00 + Czesław Łoboda w 2r. śm. – od żony i dzieci z rodzinami

Nabożeństwo majowe

CZWARTEK 28.05. –  Dzień powszedni

17.30 + Teodozja Rak Kazimiera Cielecka Marianna Antoni Błędniak
18.00 + Krystyna Czepiel – Łobodecka – od siostry Ireny z rodz.

Nabożeństwo majowe

PIĄTEK 29.05.  –  Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej

17.30 + Leszek Tatara Czesława Zenon Waldemar Wojciech Tatara – od Jarosława
18.00 + Alina Adaszek Czesława Stefan Idziak

Nabożeństwo majowe

SOBOTA 30.05. – Dzień powszedni – ODPUST PARAFIALNY

8.00 + Władysław Teodozja Kazimierz 22r.śm Maria 17r. śm. Leszek 12r. śm. Hofman
11.30 za Parafian

31.05. – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

8.00 + Janina Feliks Przygodzińscy rocz. śm.
9.30 + Stanisław Gładysz
11.30 za Parafian

INTENCJE MSZALNE 17.05.2020r. – 24.05.2020r.

17.05. – 6 NIEDZIELA WIELKANOCY

8.00 + Waldemar Cichoński 5r. śm. – od żony i synów z rodzinami
9.30 + Ireneusz Matusiak 1r. śm. – od żony, od syna Piotra z żoną, od syna Szymona z Iloną
11.30 Tomasza  3r. urodzin

PONIEDZIAŁEK  18.05. – Dzień powszedni

17.30 + Helena Stacherczyk 5r. śm. – od rodz.
18.00 + Józef Wieczorek – od Michała

Nabożeństwo majowe

WTOREK 19.05. – Dzień powszedni

17.30 + Jerzy Bogacz 4r. śm.
18.00 + Helena Klekowska

Nabożeństwo majowe

ŚRODA  20.05. –  Dzień powszedni

7.00 + Łukasz Bartnik w rocz. śm

Nabożeństwo majowe

CZWARTEK 21.05. –  Dzień powszedni

17.30 + Zofia Gawlik 9r. śm. – od syna Sławomira z rodz.
18.00 + Robert Proszowski – od koleżanek i kolegów mamy Roberta z Klubu Seniora z Kobielach Wielkich

Nabożeństwo majowe

PIĄTEK 22.05.  –  Dzień powszedni

17.30 + Agnieszka Muszalik 2r. śm. – od siostry Katarzyny z rodz.
18.00 + Stanisław Skupiński – od Celiny z dziećmi 

Nabożeństwo majowe

SOBOTA 23.05. – Dzień powszedni

17.30 + Jan Wieczorek – od syna Łukasza z żoną i córką
18.00 + Marianna Pokora

Nabożeństwo majowe

24.05. – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

8.00 + Stanisław Daniela Gładysz
9.30 + Mateusz Wieczorek 6r. śm. – od rodziców i rodzeństwa
11.30 18r. ur. Mateusza

INTENCJE MSZALNE 10.05.2020r. – 17.05.2020r.

10.05. – 5 NIEDZIELA WIELKANOCY

8.00 + Celina Dłubakowska
9.30 + Stanisław Skupiński

+ Janina Skupińska – od dzieci

11.30 Za Parafian

Chrzest Wojciecha Grzegorza

PONIEDZIAŁEK  11.05. – Dzień powszedni

17.30 + Jan Wieczorek – od Teresy i Stefana
18.00 + Wiktoria Feliks Bronisława Gątkowscy Marian Anna Antoni Wacław Lukas Zenon Mastalarz

Nabożeństwo majowe

WTOREK 12.05. – Dzień powszedni

17.30 + Barbara Porzeźyńska
18.00 + Robert Proszowski

Nabożeństwo majowe

ŚRODA  13.05. –  Dzień powszedni

7.00 + Agnieszka Muszalik – od koleżanki Marii z dziećmi

Nabożeństwo majowe

CZWARTEK 14.05. –  ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA

17.30 + Władysław Wawrzyniak – od koleżanki i kolegów z pracy córki Justyny
18.00 + Stanisław Skupiński

Nabożeństwo majowe

PIĄTEK 15.05.  –  Dzień powszedni

17.30 + Jan Broniszewski

+ Barbara Węgrzyńska

18.00 Msza św. Zbiorowa

+ Tadeusz Guzik 17r. śm.

+ Helena Mieczysław Woźniccy

+ Genowefa Malanda – od koleżanek córki Barbary

+ Józef Moczygęba

Nabożeństwo majowe

SOBOTA 16.05. – Dzień powszedni

18.00 + Adam Zofia Sankowscy – od rodz. Młynarczyków z dziećmi

+ Cecylia Tadeusz Tyczyńscy Helena Stanisław Szczepka Małgorzata Tadeusz Grzegorz Gołębiowscy

Nabożeństwo majowe

17.05. – 6 NIEDZIELA WIELKANOCY

8.00 + Waldemar Cichoński 5r. śm. – od żony i synów z rodzinami
9.30 + Ireneusz Matusiak 1r. śm. – od żony, od syna Piotra z żoną, od syna Szymona z Iloną
11.30 Tomasza 3r. urodzin