Dzienne archiwum: Wrzesień 13, 2020

Szczęść Boże.
Sprostowanie do ogłoszeń parafialnych, prace przy cmentarzu grys i krzewy kosztowały 3200 zł, nie tak jak było podane w ogłoszeniach przez ks. Józefa. Te pieniądze były pokryte z Urzędu Pracy, otrzymaliśmy pożyczkę bezzwrotną w wysokości 5000 zł. Pozostałe pieniądze zostały przekazane na dekoracje na dożynki i wywóz kontenera.
Inwestycja budowy dalszej części parking to koszt około 50000 zł. Czekamy na decyzję Starostwa Powiatowego i będziemy rozpoczynać prace z tym związane. Dlatego prosimy o pomoc parafian, proszę o dalsze zbiórki na rzecz kościoła. Cmentarz jest dla całej Wspólnoty Parafialnej i wszystko co jest robione jest robione z myślą, aby było pięknie, zagospodarowane i służyło nam wszystkim.

Serdeczności z Bogiem.